Anne Bebek Atölyesi

Anne bebek notalar eğitim programımızın temelini Kodaly ,Orff, Dalcroze ve Suzuki yaklaşımları oluşturmaktadır. Atölyelerimiz karma yaş grubu mantığı ile yapılmaktadır. Uzmanların da bu yaş grubu için önerdikleri karma eğitim ortamında büyük çocuklar liderlik fırsatı yakalarken küçük çocuklar ise daha büyük çocukları örnek alır, bir keşfetme ve paylaşma ortamı yaratılır.
Çalışmalarımıza başlarken , temel olarak bilinçli olmadan yapılan öğrenme aktiviteleri yoluyla müziksel beğeni oluşturmanın ilk adımlarını inşa etmeyi, siz ebeveynlerin de müziği bebeklerinizle ve çocuklarınızla paylaşacak özgüveni sağlamayı hedefllenmekte; sonrasında giderek müzik bilgisini yapılandırılmaya başlanarak , ritm ve vuruşların keşfedilmesi, sesin özellikleri ve çeşitli müzik terimleri ile tanışılmasıyla öğrenilenler somut öğelere dönüştürülmektedir.
Tekerleme ve sayışmalar, parmak oyunları , şarkılar, danslar, zengin materyal ve müzik aletleriyle coşkulu bir sürece dönüşen atölyelerimizde eğlenceli zaman geçirmek için bekliyoruz.

*Atölyelerimize katılım için öncelikle bize ulaşarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Bize Hemen Ulaşın!